
CXA1816-0000-000N00P230G
Biele LED biele 3000 K 80-CRI, XLAMP CXA1816-36V
Popis
Array XLAMP® CXA1816 LED rozširuje rodinu Cree LED s vysokým tokom viacerých polí v menšej platforme, ľahko použitej platformy. Vďaka spoľahlivosti osvetlenia LED XLAMP LED umožňuje malý, rovnomerný emitingový povrch CXA1816, ako aj smerové aj neosmerné aplikácie osvetlenia vrátane vzorov dodatočnej dodávky lampy a svietidiel. CXA1816, ktorý je k dispozícii v 2-step, 3-stupňovej a 4-stupňovej farbe, a predstavujúc 12 mm optický zdroj, do tohto formálneho faktora prináša nové úrovne toku a účinnosti. Sprievodca návrhom na návrh rodiny CX Family LED poskytuje základné informácie o požiadavkách na úspešné použitie CXA1816 LED v dizajnoch svietidiel.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | COB - čip - na - doska |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 1830 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| If - vpred current: | 450 mA |
| Vf - vpred napätie: | 35 V |
| Hodnotenie energie: | 15.8 W |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Rozmery objektívu: | 12 mm |
| Tvar objektívu: | Okrúhly plot |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | CXA1816 |
| Balenie: | Trubica |
| Značka: | Cree LED |
| Veľkosť LED: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 100 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: CXA1816-0000-000N00P230G, Čína CXA1816-0000-000N00P230G Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Pre Cree LED, JK3030AWT-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBPR-L1-0000-00C01, XteAWT-0000-000000DF5
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







