
Popis
Blok terminálu PCB; stlačte tlačidlo -; 1,5 mm²; Rozstup kolíka 3,5 mm; 8 - Pole; Push-in Cage Clamp®; biely
Terminálový blok PCB série 250 s push - v Cage Clamp®
Blok terminálu PCB s číslom položky 250 - 208/000 - 050 umožňuje rýchle a spoľahlivé pripojenie. Pri navrhovaní vášho zariadenia sa spoliehajte na osvedčenú spoľahlivosť: bloky terminálov PCB ponúkajú širokú škálu možností aplikácie. Na pripojenie vodiča s týmto blokovým blokom PCB sú potrebné dĺžky odstraňovania 8,5 až 9,5 mm. Tento produkt obsahuje push - v technológii Cage Clamp®. Push - v technológii Cage Clamp® Connection Technology umožňuje dokonalé pripojenie všetkých typov vodičov. Ďalšia výhoda priameho párenia umožňuje spojenie vodičov s dostatočným odporom Kink, ako aj jemné {- uviaznuté vodiče s ferulami bez nástrojov. Rozmery sú (29,5 x 16,7 x 12) mm so šírkou x výška x hĺbka. Tento koncový blok DPS je vhodný pre prierezy vodičov od 0,2 mm² do 1,5 mm², v závislosti od typu vodiča. Tin sa použil na povrch kontaktov. Tento terminál PCB je ovládaný tlačidlom. Terminál DPS sa spája s použitím THT. Vodič sa vkladá pod uhlom 45 stupňov na povrch.
Hodnotenia na IEC/en
| Hodnotenie za | IEC/EN 60664-1 |
| Nominálne napätie (III/3) | 250V |
| Menovité impulz odolávajú napätiu (III / 3) | 4kV |
| Menovité napätie (III/2) | 320V |
| Menovité impulz odolávajú napätiu (III/2) | 4kV |
| Nominálne napätie (II/2) | 630V |
| Menovité impulz odolávajú napätiu (II/2) | 4kV |
| Menovitý prúd | 8A |
| Legenda (hodnotenie) | (III / 2) ≙ Prepätie Kategória III / Stupeň znečistenia 2 |
Hodnotenia podľa ul
| Schválenie za | UL 1059 |
| Menovité napätie UL (použite skupinu B) | 300V |
| Menovité súčasné UL (použite skupinu B) | 8A |
| Menovité napätie UL (použite skupinu D) | 300V |
| Menovité Current UL (použite skupinu D) | 5A |
Hodnotenia na CSA
| Schválenie za | CSA |
| Menovité napätie CSA (skupina B) | 300V |
| Menovité súčasné CSA (použitie skupiny B) | 10A |
| Menovité napätie CSA (použite skupinu D) | 300V |
| Menovité súčasné CSA (použite skupinu D) | 10A |
Údaje
| Upevňovacie jednotky | 8 |
| Celkový počet potenciálov | 8 |
| Počet typov pripojenia | 1 |
| Počet úrovní | 1 |
Pripojenie 1
| Technológia pripojenia | Push - v Cage Clamp® |
| Ovládací typ | Stlačte tlačidlo - |
| Pevný vodič | 0,2… 1,5 mm² / 24… 16 awg |
| Fine - Stranded Dirigent | 0,2… 1,5 mm² / 24… 16 awg |
| Jemný - Stranded Dirigent; s izolovanou ferulom | 0,25… 1 mm² |
| Jemný - Stranded Dirigent; s neizolovanou ferulom | 0,25… 1 mm² |
| Dĺžka pásu | 8,5… 9,5 mm / 0,33… 0,37 palca |
| Smer pripojenia vodiča k DPS | 45 stupňov |
| Pólové číslo | 8 |
Fyzické údaje
| Rozstup | 3,5 mm / 0,138 palca |
| Šírka | 29,5 mm / 1,161 palca |
| Výška | 16,7 mm / 0,657 palca |
| Výška | 13,1 mm / 0,516 palca |
| Hĺbka | 12 mm / 0,472 palca |
| Dĺžka spájka | 3,4 mm |
| Rozmery spájka | 0,4 x 0,75 mm |
| Priemer vŕtaného otvoru s toleranciou | 1.1 (+0.1)mm |
Kontakt PCB
| Kontakt PCB | Tht |
| Kontrakcia spájka | cez celý terminál (rozložený) |
| Počet spájkovacích kolíkov na potenciál | 1 |
Materiál
| Poznámka (materiálové údaje) | Informácie o materiálových špecifikáciách nájdete tu |
| Farba | biely |
| Materiál | I |
| Izolačný materiál (hlavné puzdro) | Polyamid (PA66) |
| Trieda horľavosti podľa ul94 | V0 |
| Horný materiál | Zliatina |
| Kontaktné pokovovanie | Konzervovať |
| Zaťaženie požiaru | 0,086MJ |
| Váha | 4g |
Environmentálne požiadavky
| Rozsah limitného teploty | -60… +105 Stupeň |
Komerčné údaje
| PU (SPU) | 160 (40) počítačov |
| Balenie | Škatuľa |
| Krajina pôvodu | Chvály |
| Gtin | 4066966738124 |
| Colné tarifné číslo | 85369010000 |
Klasifikácia produktu
| ETIM 9.0 | EC002643 |
| Eccn | Žiadna klasifikácia v USA |
Dodržiavanie environmentálnych produktov
| Stav dodržiavania predpisov ROHS | Dodržiavanie, žiadna výnimka |
Populárne Tagy: 250-208/000-050, Čína 250-208/000-050 Výrobcovia, dodávatelia, továreň
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







